Kodėl Layher?

Apie ką dažniausiai galvoja žmonės, ieškodami, kur išsinuomoti statybinius pastolius? Kaip rasti mažiausią nuomos kainą.

Kai aš 2011 metais dar tik pradėjau dirbti Layher kompanijoje, į mano biurą atvažiavo klientas iš Panevėžio. Jo firma sėkmingai nuomojo mūsų statybinius pastolius. Tuo metu apie pastolius jis žinojo daugiau, negu aš, ir man buvo įdomu, kodėl jis nuomoti kitoms firmoms pradėjo būtent mūsų pastolius. Jis atsakė taip: „Verslą aš pradėjau, nuomodamas kito gamintojo pastolius. Jie buvo žymiai pigesni, negu Layher produkcija. Aš nuomodavau juos klientui, klientas naudojo juos, tačiau grąžinant būdavo problemų. Aš tikrindavau grąžinamus pastolius, ir su kiekvienu klientu kildavo ginčų. Tai kaištis būdavo nulūžęs, tai suvirinimo vietose atsiradę įtrūkimai, tai sulinkę turėklai, tai nulūžusios kėliklio rankenėlės. Tokiais atvejais aš reikalaudavau detalės vertės dydžio kompensacijos, o mano klientas tikindavo atsargiai naudojęs visas detales ir nesuprantantis, kodėl taip atsitiko. Paprastai šis klientas pas mane nebegrįždavo. Ir tada aš nusprendžiau pereiti prie Layher. Jūsų pastoliai brangesni negu konkurentų, tačiau ir man, ir klientams su jais būna mažiau problemų“.

Layher firmos logotipe užrašyta „Daugiau galimybių“. Mes, UAB LAYHER BALTIC darbuotojai, kasdien siekiame suteikti mūsų klientams ir mūsų klientų klientams daugiau verslo galimybių. Būtent todėl mes sukūrėme šią svetainę, kad tie, kurie nori nuomotis kokybiškus statybinius pastolius, galėtų rasti tuos, kurie gali išnuomoti kokybiškus ir saugius Layher pastolius.

Kodėl Layher?

Originali statybinių pastolių sistema. Būtent kompanija Layher pradėjo kurti rėminius fasadinius pastolius ir modulinius pleištinius pastolius. Kai pasibaigė patentinės apsaugos terminas, atsirado daug firmų, pradėjusių kopijuoti mūsų gaminius, tačiau kopija niekada nebus geresnė už originalą. O ir mes netrypčiojame vietoje: visa mūsų firmos istorija – tai inovacijos ir judėjimas į priekį.

Pagaminta Vokietijoje. Iki šiol visus mūsų pastolius mes gaminame vienintelėje gamykloje, esančioje Vokietijoje, Eibensbacho mieste. Tie, kam sekasi verslas, važinėja vokiškomis mašinomis ir dirba ant vokiškų statybinių pastolių. Todėl, kad verslo sėkmė priklauso nuo naudojamų įrankių kokybės.

Aukštas saugumo lygis. Įsivaizduokite situaciją, kai jūs nuomodami sutaupėte 50 centų vienam kvadratiniam metrui, o kitą dieną 50 kilogramų cemento maišas iš 2 metrų aukščio nukrito ant klojinio, ir klojinys paprasčiausiai sulinko pusiau, o darbininkas nuslydo į plyšį, atsiradusį tarp klojinio ir turėklų. Tai ne pramanas, o realus pavyzdys iš realaus gyvenimo. Mes garantuojame kiekvienos mūsų gamykloje pagamintos detalės kokybę. Pastolių konstrukcija tokia, kad neteisingai surinkti jų neįmanoma.

Patikimumas ir draudimas. Ką Jūs darysite, jeigu kas nors atsitiks (neduok Dieve) su nekokybiškais pastoliais, kuriuos sulitavo neaiški lenkiška įmonė, o Jums išnuomojo UAB su nustatytu 10 000 litų kapitalu, užregistruotu 2013 metais? Žalą kompensuosite iš savo kišenės. Nerizikuokite, išsinuomokite pastolius pagamintus lyderiu, patikimuose įmonėse.

Įvairių lygių techninė parama. Jūs galite išsinuomoti Layher pastolius bet kurioje firmoje ir gauti techninę paramą iš bet kurio UAB LAYHER BALTIC darbuotojo. Mes suteiksime Jums surinkimo instrukcijas lietuvių, rusų, anglų, lenkų kalbomis. Šioje svetainėje galima pažiūrėti mokomąjį filmuką. Prireikus pagaminsime brėžinius Layplan arba AutoCAD programose, pateiksime Approvals (leidimas statyti pastolius be statinių skaičiavimų) kopijas. Teikiame elektronines ir spausdintas katalogų versijas.

Specialistų rengimo mokymo centras. Gridins mokymo centre Klaipėdoje mes rengiame sertifikuotus pastolių surinkimo specialistus.

Taupote surinkdami / išardydami. Mūsų pastoliai leidžia žymiai sutaupyti laiko juos surenkant ir išardant. Jūs mažiau sugaištate šioms operacijoms – taupote savo pinigus.

Taupote logistikai. Mūsų pastoliai gaminami iš kokybiškų plieno rūšių, todėl jie vidutiniškai 15–30 proc. lengvesni negu konkurentų. Mažiau išlaidų logistikai, mažiau pavargsta pastolius surenkantys darbininkais, gerėja darbų sauga.

Platus nuomos tinklas. Mūsų pastolius galima išsinuomoti visoje Lietuvos teritorijoje. Jūs visada galite pasirinkti artimiausią Layher pastolių nuomos partnerį, sutaupyti pristatymo laiką ir kainą.

Platus tarpusavyje suderinamų produktų spektras. Be fasadinių rėminių pastolių ir modulinių pleištinių pastolių, mūsų firma gamina laikinus stogus, apsaugos nuo nepalankių oro sąlygų sistemas, kopėčias, mobilius bokštelius, laikinas tiltines sistemas, sankabas, tribūnas, modulinius angarus. Visos įvairių sistemų detalės modifikuotos, pradėję naudoti pastolius, paskui Jūs galite uždengti virš jų stogą. Atskiras Layher katalogas skirtas nesisteminėms detalėms – kėlikliams, apkaboms, padėklams, įrankiams, kuriuos galima naudoti su bet kokiais statybinių pastolių tipais.

Didelis sandėlis Vilniuje. Mūsų sandėlyje yra 30 000 kv. m. statybinių pastolių. Per didelių užsakymų mums nebūna. Ir visa tai Jūs galite išsinuomoti per mūsų partnerius, pristatant į objektą per 24 valandas.

Mums nežinomas žodis NE. Sezono metu mes dirbame 24 valandas per parą. Mums klientas – viskas, ir tai ne šiaip sau žodžiai. Mano telefonas +370 65 444455. Atsiradus problemoms, Jūs galite skambinti man bet kuriuo metu.

Nesinuomokite pastolių tik todėl, kad ten jie pigesni 25 centais už metrą. Nuomokitės ten, kur patikima, kokybiška ir saugu. Nuomokitės iš profesionalų. Nemėgstu nuvalkiotų frazių, bet čia ji labai tinka: „Mes nesame tokie turtingi, kad nuomotumės pigius pastolius“.

Pagarbiai, Viktoras Voroncov, UAB LAYHER BALTIC direktorius.

Pasidalinti